Як правильно користуватися гольф каром Melex

  • Довготривале паркування з повною зарядкою

Категорично забороняється зберігати акумулятор з низьким рівнем заряду. Акумулятори при тривалому зберіганні в невеликій ємності легко сульфатуються і викликають кристали сульфату свинцю, прикріплені до пластин акумулятора, блокуючи таким чином електричні іонні канали, що призводить до неадекватної зарядки та зменшення ємності акумулятора. Тому, коли батареї не використовуються, їх слід відвідувати принаймні раз на місяць, щоб зберегти їх ємність.

  • Регулярна перевірка акумулятора

Якщо дальність дії електромобіля за один заряд різко скоротилася приблизно на 10 кілометрів, то, ймовірно, є принаймні одна несправність акумулятора. Електромобіль слід своєчасно надсилати до центру продажу або агенту для обслуговування або ремонту. Це забезпечить тривалість життя батареї та максимально заощадить ваші витрати.

  • Уникайте великого струмового розряду

Намагайтеся уникати різкого прискорення електромобіля під час стартового етапу, підйому та навантаження. Великий струм розряду призведе до утворення кристалів свинцю, які можуть пошкодити фізичні властивості пластини акумулятора.

  • Правильна зарядка

Частота зарядки повинна бути пов’язана з частотою використання та дальністю польоту за використання. Коли з’явилися червоне та жовте світло електрометра, акумулятори слід зарядити; якщо тільки червоне світло, електромобіль повинен якомога швидше припинити зарядку, інакше тривалість життя акумуляторів скоротиться кілька разів. Заряджання короткий час після повного заряду не повинно бути занадто довгим, інакше це призведе до надмірної зарядки та призведе до перегріву акумуляторів. Надмірна зарядка, надмірний розряд і дефіцит зарядки скоротять час обслуговування акумулятора.

  • Запобігайте сильному впливу

Електромобілі заборонено піддавати впливу сильних сонячних променів. Висока температура збільшить внутрішній тиск акумулятора і випарує воду з батареї, що призведе до зниження активності акумулятора, прискорення старіння пластини.

  • Уникайте перегріву зарядного пристрою

Електричний автомобіль 220 -вольтової вилки живлення або вихідної розетки зарядного пристрою деформується, окислення контактної поверхні призведе до перегріву штекера, а якщо продовжити, з часом призведе до короткого замикання або поганого контакту та пошкодить зарядний пристрій та акумулятор, що спричинить непотрібні втрати для клієнтів. При виявленні перегріву слід своєчасно проводити заміну.

  • Очищення Гольф кара

Очищення електромобілів повинно проводитися відповідно до звичайного способу мийки автомобілів, але особливу увагу слід приділити, щоб уникнути потрапляння води в роз’єм для зарядки кузова та запобігти короткому замикання.

У наступних випадках шар фарби буде відшаровуватися або призвести до корозії кузова та деталей, автомобіль необхідно негайно очистити.

  • Часта увага до тиску в шинах

Тримайте потрібний тиск у шинах. Тиск у шинах необхідно перевіряти кожні два тижні або принаймні раз на місяць. Невідповідний тиск у шинах спричинить надмірне споживання електроенергії, скоротить дальність руху, зменшить задоволення від водіння та безпеку.