Види і переваги гольфкар

Гольф поступово стає все більш популярним видом спорту. Колись в нього грали виключно багаті і впливові люди, які складали своєрідну еліту суспільства. Але зараз ситуація дещо змінилася, через що гра стає дуже затребуваною. Щоб зробити її комфортною виробляються спеціальні гольф кари. Вони являють собою транспортні засоби, які дозволяють з комфортом пересуватися між лунками. Стати в нагоді вони можуть і в різноманітних інших випадках, коли потрібно створити комфортні умови для відпочинку, переміщення на безлічі об’єктів.

Сфера застосування

Поля для гольфу зазвичай мають досить великими розмірами. Щоб між ними повноцінно переміщатися, бажано мати під рукою спеціальний автомобіль. Ходити пішки буде занадто складно, особливо при обліку необхідності носити за собою цілий набір ключок і інших приналежностей. Сучасні моделі характеризуються екологічною чистотою, простотою в управлінні і багатьма іншими перевагами. Оснащуються вони силовим агрегатом, який працює на електриці. Заряду вистачає зазвичай для подолання досить великої відстані. Застосовуватися моделі також можуть для переміщення вантажів і пасажирів на різноманітних об’єктах з великою площею. Залежно від конкретного місця застосування треба підібрати потрібну модель. Швидкість може варіюватися в межах до 45 км на годину. Одного заряду може вистачити, щоб в середньому проїхати близько 80 км.

Види і особливості

На сучасному ринку такої продукції є кілька основних різновидів:

  • Пасажирські. Вони призначені для переміщення людей, можуть відрізнятися кількістю місць.
  • Вантажні. Використовуються для переміщення різноманітних вантажів для гри і багато чого іншого.
  • Спеціальні – це особливо функціональні моделі, сфера застосування яких по-справжньому широка.

Переваги

Якщо придбати гольфкар від перевіреного виробника, можна сміливо розраховувати на безліч переваг. Серед основних можна відзначити:

  • Високий рівень комфортності, що проявляється в зручності посадочних місць. Відкритий салон підвищує рівень практичності.
  • Відсутність стороннього шуму в процесі експлуатації.
  • Чистота з екологічної точки зору, що дозволяє не завдавати ніякої шкоди навколишньому середовищу.
  • Безпека їзди завдяки продуманій конструкції, використання сучасних технологій у виробництві.

Оснащуються моделі спеціальної широкої гумою, що не завдає трав’яному покриву ніякої шкоди. Можна насолоджуватися поїздкою в такому транспортному засобі.

Відмінності кращих моделей

Якщо вибрати якісні гольфкар від бренду, який довів свій високий рівень, можна розраховувати на простоту і надійність управління, максимальний комфорт пересування, широку сферу застосування. Вона не обмежується одними полями для гри в гольф. Кількість місць для пасажирів залежить від конкретної моделі. Є гольфкар, де може розміститися пара людина, але є і моделі, призначені для восьми. Всі вони оснащені дахом, яка дозволяє захиститися від опадів чи пекущаяся сонця.