Вересневі зустрічі дилерів Melex Sp. z o.o.

В період 5-6 вересня 2014 року відбулася зустріч, в якій взяли участь дилери компанії Melex Sp. z o.o. з усього світу.

Це була відмінна можливість подивитися технічні новинки, взяти участь в дискусіях і обміні новими й цікавими ідеями, пов’язані з поширенням електрокарів Melex.

Зустріч почалася в п’ятницю вранці, в штаб-квартирі компанії Melex. Шеф Техніки, інж. Марек Шлензак представив нові технічні рішення, які викликали великий інтерес серед учасників. Після обіду Гості вирушили в рудник солі в місто Величко, яка входить в список Світової культурної та Природної спадщини ЮНЕСКО. Щорічно це місце відвідують як мінімум мільйон туристів з усього світу.

В суботу вранці, 6 вересня 2014 року відбувся прем’єрний показ нової моделі Melex – 4хх.

Спеціальним гостем в Замку Przecław був Крістіан Герба з міста Жешув, прізвище якого записана в Книгу рекордів Гіннеса, в лазінні на велосипеді на найвищі будівлі в світі.

Увечері до Гриль-паті до дилерів приєдналися всі співробітники компанії Melex Всі мали можливість помилуватися виступом Ансамблю Пісні і Танцю ‘Rzeszowiacy’ а також дуету ‘Electrica Duo – Кася & Паула’ Дирекція і Співробітники компанії Melex подякували Голови фірми, г-Жу Дороту Тишкевич за 10 років спільної роботи в фірмі і за збереження позиції лідера серед виробників електромобілів в усьому світі.