Тести електрокара Melex на шляху до Морського Ока

Компанії Melex Sp. z o.o. і Еко Тріп за погодженням з дирекцією Національного Парку Татр дозволили, які працюють за маршрутом до Морського Ока використовувати електрокар Melex 366 N.Car. Електрокар вже в середині липня був протестований по цьому маршруту представниками компанії Еко-Tріп. Перші пробні проїзди між Palenicą Białczańską і паркуванням у турбази Морського Ока показали, що Melex без жодних труднощів долає понад восьми кілометровий маршрут, на якому перепад висот понад 400 м. Електрокар рухався з повним навантаженням з шести осіб.

В ході випробувань представники компаній Еко Tріп тестували електрокар Melex також на Губалувці, в Закопане, в Кузні. Там електрокар рухався легко і викликав інтерес у туристів.

Після закінчення початкової фази тестування, влади Татранского Національного Парку, які мали можливість спостерігати за ним під час повсякденної роботи, запропонували електрокар fiakrom. Якщо тести пройдуть успішно, електрокари можуть стати альтернативним видом транспорту за маршрутом на Морське Око.

Уже перші поїздки під час офіційних тестів показали, що повністю заряджені батареї Melexa долають три рази маршрут Морське Око і назад. Потім в спеціально підготовленої бази, співробітники Еко Tріп міняли батареї та передавали електрокар для подальших поїздок. Вся операція тривала приблизно 20 хвилин.

Багато туристів з великим ентузіазмом реагували на появу електрокара по найбільш популярних маршрутах Татр. Melex, не виділяє вихлопних газів, рухається безшумно і не заважає нікому, хто гуляє пішки. Результатами тестування електрокара Melex зацікавилися журналісти всіх основних польських засобів масової інформації, які широко обговорювали цю тему.