Опис моделі

N.CLASSIC 427

Для гольфу

Модель 427 – це останнє покоління автомобілів для гольфу, створених для підвищення комфорту і функціональності. Він відрізняється оригінальним дизайном і абсолютно іншою конструкцією підвіски.

Melex 427 – базова модель гольфу, які ще не оснащені легкою установкою. Він призначений для переміщення тільки на майданчиках полів для гольфу. Був застосований абсолютно новий дизайн лицьової маски. Гострі краї підкреслюють сучасний характер автомобіля, а чіткі тиснення надають динаміку стилю. Приладова панель була додатково оснащена практичними власниками для чашок для напоїв, м’ячів для гольфу та іншого приладдя для гольфу. У задній частині автомобіля розташовані не тільки власники для сумок для гольфу, але і багатий набір додаткових аксесуарів, таких як невеликий холодильник для напоїв, пристрій для миття м’ячів для гольфу та ключок або спеціальна пляшка з піском. У списку додаткових аксесуарів також популярні серед гольфістів передні складні акрилові лобові скла.

Сучасна підвіска використовує подвійну А-подібну раму з пружинами й налаштована таким чином, щоб забезпечити максимальний комфорт під час їзди на трав’янистих поверхнях. Електродвигун управляється електронною системою, тому параметри MELEX можуть бути узгоджені з конкретними вимогами до поля для гольфу. Це дуже важливо в разі об’єктів, розташованих на горбистій місцевості.

Стандартне обладнання:

– кузов білого кольору RAL 9016 або зеленого кольору RAL 6005;
– бежеві сидіння (або суміш двох кольорів: сіро-світлий або темно-зелений; оранжевий;-червоний; синій);
– двигун 3,3 кВт змінного струму;
– передавальне число 16: 1;
– колеса 205 / 50-10 або 18,5 х 8,5-8;
– 6 шт. Акумуляторів 8В ємністю 170Ач в циклі завантаження 20 год;
– оцинкована рама;
– зарядний пристрій 48V HF (замість трансформера);
– верх;
– акрилове лобове скло;
– держатель сумок для гольфу;
– держатель повідомлення;
– механічні гальма;
– гірський гальмо;
– немає легкої установки.

Параметри:

– двигун 5,0 кВт змінного струму (передавальне число 20: 1);
– система заправки води в акумуляторах 48В;
– складне акрилове лобове скло;
– контейнер для напоїв;
– шайба для м’ячів для гольфу;
– пісочна пляшка;
– диски AL для коліс 205 / 50-10;
– колісні ковпаки 10 “(5 важелів); ​​
– тканинні (екошкіра) чохли на рулон.

УВАГА: модель доступна також в базовій версії. Для отримання докладної інформації, будь ласка, зв’яжіться з відділом продажів MELEX.