Про компанію

У 1971 році Melex почав масове виробництво електромобілів, як недавно створене відділення авіаційного заводу WSK-PZL Mielec. Уже понад 40 років основним профілем Melex є виробництво електромобілів. Спочатку основним ринком були Сполучені Штати, але з часом наші автомобілі були помічені й оцінені в усьому світі, і марка Melex стала синонімом продуктів найвищої якості та сучасних технологічних рішень.

Основною метою компанії є задоволення клієнта. Ми пропонуємо екологічно чистий, екологічний і, перш за все, безпечний і комфортний транспорт. Тому ми орієнтуємося на постійний розвиток, пристосовуючи профіль виробництва до постійно мінливих потреб ринку.

Результатом більш ніж 40-річної діяльності Melex є широкий спектр електромобілів, розділений на три основні категорії: пасажирські, вантажні та спеціальні. Сила нашого виробництва полягає в так званій індивідуальній настройці, яка адаптує автомобілі під особливі бажання клієнтів.

Компанія Melex – найкращий виробник електромобілів у світі, який застосовує SepEx – система регенерації енергії, що підвищує експлуатаційну цінність автомобілів і збільшує їх асортимент.

Важливим елементом також є ефективна дистриб’юторська мережа і грамотне обслуговування.

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб наші автомобілі відповідали вашим очікуванням і використовувалися протягом дуже тривалого безперервного часу, коли технічне обслуговування не викликає ніяких проблем. Насолоджуйтесь водінням автомобілів Melex або приєднуйтесь до списку задоволених клієнтів.